Buradasınız: Home » GOLF » Küçük Golfçülerin 23 Nisan çoşkusu!

Küçük Golfçülerin 23 Nisan çoşkusu!

Küçük Golfçülerin 23 Nisan çoşkusu!

Samsun’da başlatılan “Çocuk Evlerinden Golfe, Golften Olimpiyatlara” sosyal sorumluluk projesi ve Samsun Büyükşehir Belediyesi Golf Kulübü’ndeki sporculara, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda “Golf Klinik” etkinliği düzenlendi.

Türkiye Golf Federasyonu ve European Challenge Tour iş birliğiyle organize edilen “Golf Klinik” etkinliğine 70 çocuk katıldı.

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda Samsun Büyükşehir Belediyesi Golf Sahası’nda buluşan çocuklar, Türk Hava Yolları ana sponsorluğunda yapılan Turkish Airlines Challenge için Samsun’da bulunan profesyonel golfçülerle bir araya geldi.

Minik golfçüler için Challenge Tour’un ünlü yıldızlarıyla ‘Golf Klinik’ etkinliği düzenlendi.

Profesyonel oyuncuların katılımıyla yapılan etkinlik büyük ilgi gördü.

“Çocuk Evlerinden Golfe, Golften Olimpiyatlara” sosyal sorumluluk projesindeki çocuklar ve Samsun Büyükşehir Belediyesi Golf Kulübü sporcularıyla yakından ilgilenen profesyonel golfçüler, bu etkinlikte deneyimlerini çocuklara aktardılar. Küçük golfçüler organizasyon boyunca keyifli dakikalar geçirdiler.

Samsun Büyükşehir Belediyesi Golf Kulübü’nde düzenlenen etkinlik sonunda çocuklar, pasta kesip, ellerindeki Türk bayraklarıyla hatıra fotoğrafı çektirdi.

 

Bizi Takip Edin

0

© 2011 Powered By atokyayinlari.com