Buradasınız: Home » Voleybol » Kadıköy’de plaj voleybolu heyecanı sürüyor

Kadıköy’de plaj voleybolu heyecanı sürüyor

Kadıköy’de plaj voleybolu heyecanı sürüyor

Kadıköy Belediyesi tarafından Kadıköy Kalamış Atatürk Parkı içindeki Plaj Voleybolu Kortları’nda gerçekleştirilen Kadıköy Belediyesi Plaj Voleybolu Turnuvası’nda ilk gün tamamlandı.

Bir Ahmet Şimşir organizasyonu olan turnuva, HDI Sigorta ana sponsorluğunda, Red Bull ve Özlem Kristal’in değerli katkıları ile hayata geçen projenin basın sponsoru olarak da KRT TV, canlı yayın röportajları ile turnuvanın Türkiye’nin her yerine ulaşmasını sağlarken, Pal Station Radyo DJ’leri de müzikleriyle coşku veriyor.

Plaj Voleybolunun sesi, İlker Çeteci’nin eşsiz sunumu ile üç gün sürecek olan Kadıköy Belediyesi Plaj Voleybolu Turnuvası’nın ilk gününde  U21 Erkek, U20 Kadın ve Veteranlar kategorilerinde grup maçları oynandı.

Günün maçlarında alınan sonuçlar şöyle:

U20 KIZLARA Grubu Bensu/Ilgın 2-0 Irmak/Alev (21-18, 21-15)Öykü/Ceyda 2-0 Sudenaz/İrem (21-9, 21-9)Irmak/Alev 0-2 Öykü/Ceyda (12-21, 11-21)Sudenaz/İrem 2-1 Bensu/Ilgın (10-21, 21-18, 15-11)Bensu/Ilgın 0-2 Öykü/Ceyda (6-21, 5-21)Sudenaz/İrem 2-0 Irmak/Alev (21-18, 21-11)

B GrubuSinem/Selen 0-2 Derin/Eylül (20-22, 9-20)Nehir/Yağmur 0-2 Göksu/Ayşe (7-21, 8-21)Nehir/Yağmur 2-0 Derin/Eylül (21-10, 21-3)
Göksu/Ayşe 2-1 Sinem/Selen (21-19, 18-21, 16-14)Sinem/Selen 2-0 Nehir/Yağmur (21-10, 21-8)
Göksu/Ayşe 0-2 Derin/Eylül (9-21, 9-21)

U21 ERKEKLER
Deniz/Efe 2-0 Baran/Mert (21-8, 21-19)Halis/Ozan 2-0 Yiğit/Berk (21-11, 21-13)Atacan/Barış 1-2 Nurullah/Onurcan (21-16, 9-21, 7-15)Doruk/Oktay 2-0 Taha/Arda (21-13, 21-19)İbrahim/Ekber 0-2 Yankı/Emir (14-21, 19-21)Deniz/Efe 2-0 Mert/Baran (21-8, 21-19)Erkan/Eyyüb 2-0 Kubilay/Ertuğrul (21-13, 21-12)Tarık/Can 1-2 Kürşat/Samet (21-18, 10-21, 10-15)Furkan/Burak 2-0 Kamil/Onur (21-14, 21-5)Kamil/Onur 0-2 Arda/Taha (7-21, 10-21)
Tarık/Can 2-0 Kubilay/Ertuğrul (21-17, 22-20)
Atakan/Barış 2-0 Mert/Baran ( 21-12, 21-13)
Yiğit/Berk 2-0 Ekber/İbrahim (21-7, 21-12)

VETERANLAR
A GrubuHasan-Adil-Medine 2-0 Altan-İlker-Öykü (21-12, 21-7)Kemal-Akif-Deniz 0-2 Hasan-Adil-Medine (8-21, 18-21)Altan-İlker-Öykü 0-2 Kemal-Akif-Deniz (8-21, 11-21)

B GrubuHakan-Yıldırım-Menice 0-2 Zafer-Bülent-İrem (Hükmen)Mustafa-Kamil-Olcay 0-2 Hakan-Yıldırım-Menice (10-21, 15-21)Zafer-Bülent-İrem 2-0 Mustafa-Kamil-Olcay (21-16, 21-9)

C Grubu
Burak-Ahmet-Özkan 2-0 Vildan-Alaattin-Ahmet (21-11, 21-11)
Elif-Alper-Muzaffer 0-2 Burcu-Ahmet-Özkan (17-21, 18-21)
Vildan-Alaattin-Ahmet 1-2 Elif-Alper-Muzaffer (21-18, 13-21, 7-15)

18 Ağustos Pazar günü oynanacak Yarı Final, Üçüncülük ve Final maçları ile sona erecek olan Kadıköy Belediyesi Plaj Voleybolu Turnuvası’nın ikinci gününde bugün 2.grup maçları ile Çeyrek Final maçları oynanacak.

 

Kaynak: Voleybolun Adresi

Bizi Takip Edin

0

© 2011 Powered By atokyayinlari.com