Buradasınız: Home » Futbol » K. İdmanyurdu Cem Koçman ile yeniden anlaştı

K. İdmanyurdu Cem Koçman ile yeniden anlaştı

K. İdmanyurdu Cem Koçman ile yeniden anlaştı

Küçükçekmece İdmanyurdu  Spor Kulübü, İstanbul Süper Amatör lig 2019-2020 futbol sezonu takımı çalıştırmak üzere Cem Koçman ile tekrar anlaşmaya vardı.

 Haber: Yılmaz Aktepe

Küçükçekmece İdmanyurdu  Spor Kulübü altyapı kategorisinde şampiyonluk yaşayan ve geçtiğimiz sezon A takımı’da çalıştıran Cem Koçman , “Küçükçekmece İdmanyurdu spor Kulübü’nde çalışmaktan gurur duyuyorum. Bu yıl da anlaşmaya vararak, A Takım Süper Amatör lig ve altyapılarda  önce  grupta da iddialı bir takım kurup, şampiyon olmak istiyoruz.

Her ne kadar kulüp olarak maddi sıkıntılarımız varsa da, bu konuda kulüp yöneticilerimiz gayretli çalışmalar yapmaktadırlar. Bu sezon başarılı olmak için, benimle birlikte çalışacak olan Genel koordinatörümüz Sadettin Hazıroğlu ile kulübümüzün başarısı için el ele, gayretli bir çalışma programı hazırlamaktayız.

Takımımıza  altyapısı ve bazı kulüplerden takviye yapacağız. Bu yılki hedefimiz de Süper Amatör lige şampiyonluğa oynayacak bir takım oluşturmak” dedi. Çalışmaların aralıksız devam ettiğini belirten Küçükçekmece İdmanyurdu  Spor Kulübü Genel koordinatörü Sadettin Hazıroğlu , “2019-2020 futbol sezonunda ilk olarak hocalarımızdan Cem Koçman ile geçen yılki gibi hem altyapı sorumlusu hem de A takımı çalıştırması konusunda yeniden  anlaşarak, yeni sezona girmiş bulunuyoruz. Hedefimiz genç futbolcu kadromuza tecrübeli ve kaliteli oyuncular katarak, iyi bir kadro oluşturmak. Listemizdeki gelecek vaat eden diğer oyuncularla da görüşmelerimiz devam etmektedir.

Maddi zorluklar içerisinde mücadele etmemize rağmen, Küçükçekmece İdmanyurdu spor ‘a ve Türk futboluna  oyuncu yetiştirerek, hizmet vermeye çalışmaktayız” ifadelerini kullandı.

 

Bizi Takip Edin

0

© 2011 Powered By atokyayinlari.com