Buradasınız: Home » Judo » Judoda antrenör vize semineri yapıldı

Judoda antrenör vize semineri yapıldı

Judoda antrenör vize semineri yapıldı

2020 yılı Antrenör Vize Semineri, judo federasyonunun hizmet binasında 400 katılım ile gerçekleşti.

Judo Federasyonun  faaliyet programında yer alan 2020 Antrenör Vize Semineri, 400 katılım ile gerçekleşti. Hizmet Binamızda düzenlenen semineri, Gençlik ve Spor Bakanlığı Spor Eğitim Daire Başkanı Selçuk Çebi, Gençlik Hizmetleri Genel Müdür Yardımcısı Ömer Altunsoy ile federasyonunun eski başkanı Fatih Uysal yakından takip etti. Federasyon Başkanı Sezer Huysuz, Ömer Altınsoy ile Fatih Uysal’a 5. Dan diplomalarını takdim etti.

Seminerin açılış konuşmasını yapan Başkan Huysuz, özellikle bu yıl Ümit Milli takımda elde edilen büyük başarılarda katkıları bulunan antrenörleri tebrik ederek, tüm antrenörlerin Türk judosuna katkılarının yadsınamayacağını ifade etti. Başkan ayrıca, yeni judocuların kazanılması için canla başla çalışan antrenörlerin çalışmalarına desteklerinin devam edeceğini kaydetti.

Teknik Kurul Başkanı Deniz Şilli, hazırlanan istatistik veri bilgilerinin antrenörlere büyük destek sağlayacağını belirttiği seminerde konuşmacı olarak Prof Dr. Canan Koca, ‘Sporda cinsel istismarı önleyici tedbirler’i; Spor psikologu Esra Karagöz, ‘Sporcuların psikolojik olarak müsabakalara hazırlanmalarını’; Doç. Dr. Önder Karakoç, ‘Özel antrenman bilgisi ve sakatlıkları önleme çalışmaları’ ile MHK Başkanı Mehmet Yılmaz, hakem ve oyun kuralları hususunda açıklamalarda bulundu.

 

Bizi Takip Edin

0

20

fb-share-icon20

© 2011 Powered By atokyayinlari.com