İstanbul 33°C
Az Bulutlu
İstanbul
33°C
Az Bulutlu
Sal
34°C
Çar
34°C
Per
33°C
Cum
33°C
Cezayir’in Oran kentinde 29 Haziran 1 Temmuz tarihleri arasında judo dalında yapılacak Akdeniz Oyunları’na katılacak millilerimiz Hırvatistan’da orak kamp çalışmalarında form tuttu.
Olimpik Judo Milli kadın ve erkek Takımımız, Akdeniz Oyunları öncesi Hırvatistan’ın Porec kentinde ortak çalışma kampında form tuttu.
Cezayir’in Oran kentinde judo dalında 29 Haziran 1 Temmuz tarihleri arasında yapılacak müsabakalarda ülkemizi temsil edecek judokalar, Porec’te günde çift antrenman yaparak ortak çalışma hazırlıklarını tamamladı.
Bugün sona eren kampın ardından İstanbul’da son çalışmalarını yapacak Akdeniz Oyunları Judo Milli takımımız, organizasyonun yapılacağı ülkeye hafta içinde hava yoluyla gidecek.