İstanbul Malatya’da durmak yok yola devam
İstanbul 1.Amatör Küme 8.Grupta Lider İstanbul Malatya spor kendi sahasında alt sıralardan kurtulma mücadelesi veren Cerrahpaşa sporu 4-2 mağlup ederek liderliğini sürdürdü.
Haber: Yılmaz Aktepe
Ligin 11.Haftası Sefaköy Kartal sahasında Cerrahpaşa spor ile karşılaşacak İstanbul Malatya spor karşılaşma öncesi Sefaköy’ün seçkin mekânlarından Kumru Restoranda Futbolcu ve yöneticiler topluca kahvaltı yaptılar. Topluca yapılan kahvaltının ardından maçın oynanacağı Sefaköy sahasına gittiler.
Lider İstanbul Malatya spor taraftarının ilgi gösterdiği maçta sarı kırmızılı takım Karşılaşma boyunca üstün futbol sergileyen ev sahibi İstanbul Malatya spor Abdullah ve Ozanın attığı gollerle ilk yarıyı 1-0 önde kaptı.
İkinci yarıda üstün futbol sergileyen ev sahibi İstanbul Malatya spor Ercan’ın atığı gole farkı üçe çıkardı skor 3-0 oldu.
Misafir takım Cerrahpaşa spor da Furkan İltaş takımın gollünü atarak farkı ikiye skoru da 3-1 yapan gollü attı.
Sarı kırmızılı takım penaltı kazandı topun başına geçen Ozan Arif kendisini ikinci takımının dördüncü gollünü attı ve skoru 4-1 yapan gollünü attı.
Misafir takım Cerrahpaşa spor penaltı kandı topun başına geçen Mesut Yılmaz topu ağlara yolladı ve karşılaşmanın skorunu belilerleyken gollünü attı ve İstanbul Malatya spor karşılaşmayı 4-2 kazanarak liderliğini sürdürdü.