Buradasınız: Home » Güreş » İstanbul BBSK, 14 sporcusunun sözleşmesini uzattı

İstanbul BBSK, 14 sporcusunun sözleşmesini uzattı

İstanbul BBSK, 14 sporcusunun sözleşmesini uzattı

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Spor Kulübü, Metehan Başar ve Cengiz Arslan’ın ardından Greko-Romen Takımdan 14 güreşçinin daha sözleşmelerini uzattı.

Cebeci Spor Kompleksi’nde bulunan kulüp binasında düzenlenen imza töreninde başarılı güreşçilerimiz Cenk İldem, Atakan Yüksel, Aslan Atem, Fatih Başköy, Hammet Rüstem, Yunus Emre Başar, Burhan Akbudak, Abdurrahman Altan, Ahmet Uyar, Ensar Karabacak, Cihat Liman, Hamza Bakır ve Müslüm Alınlı’nın sözleşmeleri 1 yıl daha uzatıldı.

İmza törenine İstanbul BBSK Başkanı Celalettin Deniztoker, Başkan Vekili ve Güreş Şube Sorumlusu Enver Yılmaz, Kulüp Genel Sekreteri Hakan Şahin ve Yönetim Kurulu Üyesi Önder Benzeş katıldı.

BAŞKAN GÜREŞ TAKIMIMIZLA BİR ARAYA GELDİ

Ayrıca; İstanbul Büyükşehir Belediye Spor Kulübü Başkanı Celalettin Deniztoker, Türkiye Süper Lig Final Müsabakaları öncesi greko-romen güreş takımımızla kahvaltıda bir araya geldi.

Organizasyona Başkan Celalettin Deniztoker’in yanı sıra Başkan Vekilimiz ve Güreş Şube Sorumlumuz Enver Yılmaz, Genel Sekreterimiz Hakan Şahin ile Güreş Şubesi idari ve teknik heyeti de katıldı.

Kahvaltının ardından konuşan Başkan Celalettin Deniztoker, güreşten beklentilerinin yüksek olduğunu belirterek; “İyi bir aile ortamı oluşturduk. Bunu koruma gayreti içindeyiz. Amacımız ülkemiz ve kulübümüzü en iyi şekilde temsil etmek. Bu arada sporcularımız için de bir gelecek oluşturmak düşüncesindeyiz” dedi.

Kulüp Genel Sekreteri Hakan Şahin de aile ortamına vurgu yaparak;”Biz burada ağabey kardeş gibiyiz. Bu biraz da gönül işi. Allah sporcularımızın yüzünden gülümsemeyi eksik etmesin ve  her anne babaya böyle hayırlı evlatlar nasip etsin.” ifadelerini kullandı.

 

Bizi Takip Edin

0

© 2011 Powered By atokyayinlari.com