Buradasınız: Home » Futbol » İkitellispor’da hoca belli oldu  

İkitellispor’da hoca belli oldu  

İkitellispor’da hoca belli oldu   

2019-2020 sezonunda 1.Amatör Lig’de mücadele edecek olan Küçükçekmece İkitellispor’da yeni teknik adam belli oldu. 

Haber: Yılmaz Aktepe

Uzun yıllar İkitellispirda altyapısında hizmet veren Gökhan Ayyıldız yeni sezonda İkitellispor A takımının başına getirildi.

Gökhan Ayyıldız  2013 yılından beri Ikitelli  alt yapısından başarılı ile antrenörlük yapıyordu. Geçen sezon İkitellispor  U13 takımını çalıştıran Gökhan Ayyıldız , U13 takımını şampiyon yapmış ve Küçükçekmece’de düzenlen Turnuvada ve TFF liglerinde namağlup şampiyonluklar elde etme başarısını gösteren Mavi beyazlılar İstanbul Şampiyonasında İstanbulda son 8 takım arasına adını yazdırma başarısında büyük pay sahibi olan başarılı genç teknik direktörü Gökhan Ayyıldız kulüp Başkanı Abdulselam Ceyhan ile görüşme gerçekleştirdi.

Başkan Ceyhan yeni sezon öncesi geçen sezon teknik adam olarak A Takımı çalıştıran Ali Ayyıldız’ı altyapı sorumluluğu görevine getirildi.

İkitellispor kulüp Başkanı Abdulselam Ceyhan sezonda A takımı ikitelli  bir teknik adama emanet etti. Yapılan son görüşme sonrası takımı Gökhan Ayyıldız’a emanet eden başkan Ceyhan ,Gökhan Ayyıldız yardımcılığına işe Harun Ergin getirildiğini açıkladı.

 

 

 

 

Bizi Takip Edin

0

© 2011 Powered By atokyayinlari.com