Buradasınız: Home » Futbol » İkitellispor altyapısı gümbür gümbür  

İkitellispor altyapısı gümbür gümbür  

İkitellispor altyapısı gümbür gümbür   

Küçükçekmece İkitellispor alt yapı takımları yeni sezon öncesi antrenmanlarına aralıksız bir şekilde devam ediyor. Mavi Beyazlılarda hedef yeni sezonda tüm kategorilerde başarı elde etmek.

 Haber: Yılmaz Aktepe

İkitellispor Kulübü Başkanı Abdulselam Ceyhan İkitellispor ‘a ve alt yapısına destek verilmesi gerektiğini söyleyen Başkan Abdulselam Ceyhan yeni futbol sezonunda Hedeflerimiz ve çabalarımızın alt yapıya ağırlık vereceklerini daha çok İkitellispor alt yapısından gelen oyuncuların yer alacağı bir kadro oluşturmak. Takımımızın omurgasını oluşturacak nitelikte ve düzeyde. En önemli kriterimiz alt yapıdan gelecek oyuncularımız. Her ne kadar transfer olsa da, onlarla rekabet edecek oyuncularımız kesinlikle İkitellispor alt yapısından gelen futbolcularımız olacaktır. Bu felsefemizde bir değişme ve sapma yok dedi.

İkitelli’nin ciddi bir sporcu potansiyeli olduğuna vurgu yapan İkitellispor Antrenörü Ali Ayyıldız, Hikmet Aydın ve Gökhan Ayyıldız, hedeflerinin nitelikli sporcular yetiştirmek olduğunu söyledi. Yeni sezon hazırlıklarımızı büyük bir titizlikle sürdürüyoruz. Futbolda altyapı çok önemli bir olgudur. Bu olgu dikkate alınarak hareket edildiği zaman futbolda çok şey kazanırsınız. Bunun içinde sistemli bir şekilde çalışıyoruz diye konuştu

 

7 Paylaşımlar

Yorum Yapın

© 2011 Powered By atokyayinlari.com