İFA Spor deplasmanda galip
![İFA Spor deplasmanda galip](https://spormeydani.org/wp-content/uploads/2015/12/DSC0814-700x420.jpg)
TFF Bölgesel Lig 11.Grupta İstanbul temsilcisi İFA Spor deplasmanda oynadığı Yalova Sporu 2-0 mağlup ederek çıkışını sürdürdü.
Haber: Yılmaz Aktepe
Ligin 11.Haftasında Yalova Atatürk Stadında oynan maçı Burak Pınar, Barış Güngör ve Derya Şentürk hakem üçlüsü yönetti.
Maça hızlı başlayan İstanbul temsilcisi İFA Spor 5.Dakikada tecrübeli oyuncu Faruk Avcının attığı golle ilk yarıyı 1-0 önde kapattı.
İkinci yarıda atak ve baskılı futbol sergileyen İFA Spor takımı 75.Dakikada Erhan Aydın takımının ve karşılaşmanın ikinci gollünü atarak karşılaşmadan 2-0 galip ayrılarak üç puanında alan takım oldu.
İstanbul temsilcisi oynadığı son dört maçta galip gelmesini bildi ve 19 puan toplayan İFA Spor takımı oynadığı 11 maçta 6 Galibiyet,1 Beraberlik ve 4 yenilgi aldı.
İFA Spor kulüp Başkanı İFA Spor kulüp Başkanı Aydın Aydeniz bugün futbolcu kardeşlerimiz çok iyi bir futbol sergiledi bu güzel futbolun yan ısıra iki golde bularak Yalova deplasmanında galip geldik ve üç puanı alan biz olduk.
Aydeniz, Oynadığımız son dört maçı da alarak 12 puan aldık ve çıkışımızı sürdürdük bundan sonrada çıkışımız sürecektir. Bu gün yüreklerini ortaya koyan ve teknik heyet ve futbolcu kardeşlerimizi tebrik ve teşekkür ederim dedi.