Halkalı Taştepe U 14 kazanmasını bildi
İstanbul U 14 Gençler ligi 5.Grupta Lider Halkalı Taştepespor 1 -0 mağlup duruma düşmesine rağmen Hamdiyeköysporu 2-1 yenerek üç puanı alarak liderliğini sürdürdü.
Haber: Yılmaz Aktepe
İFA spor sahasında ligin 4.Haftasında Halkalı Taştepe spor Hamidiye sporu ağırladı. Müsabakaya hızlı başlayan misafir takım Hamdiye spor karşılaşmanın başında Şenol’un attığı golle ilk yarıyı 1-0 önde kaptı.
İkinci yarıya oyuncu değişikliği ile oyuna başlayan ev sahibi Halkalı Taştepesor Yusuf’un attığı golle beraberliği yakalayarak skoru 1-1 yaptı.
Beraberlik gollünü yakalayan ev sahibi Taştepe spor baskıları artırdı ve Furkan’ın mükemmel gollü ile ikinci gollü buldu ve 2-1 öne geçti.
Karşılaşmada başka gol olmayınca lider Halkalı Taştepespor mağlup durma düştüğü maçı 2-1 kazanarak dördüncü galibiyetliğini aldı ve 12 puanla namaglûp olarak liderliğini sürdürdü.