Buradasınız: Home » GOLF » Golf dünyası Lumberjack Golf Cup’ta buluştu!

Golf dünyası Lumberjack Golf Cup’ta buluştu!

Golf dünyası Lumberjack Golf Cup’ta buluştu!

Bodrum Golf Clup’ta düzenlenen “Lumberjack Golf Cup” Mehmet Ziylan, Erdem Kramer, Fikret- Nurten Öztürk, Nihat Özdemir, Erdem Yılmaztürk, Cemal kalyoncugibi iş dünyası ve cemiyet hayatının önde gelen isimlerini bir araya getirdi.

FLO Mağazacılık bünyesinde yer alan dünyaca ünlü ikonik marka Lumberjack tarafından düzenlenen Lumberjack Golf Cup’ın ilki 6-7 Temmuz tarihleri arasında Bodrum Golf ve Tenis Kulübü’nde gerçekleşti. İş ve sanat dünyasının yoğun ilgi gösterdiği turnuva turnuvanın birincisi gençlerde Zeynep Sualp, kadınlar A kategorisinde Arzu Narin Kadınlar B Kategorisinde Semra Özeker erkeklerde A Kategorisinde Hasan Gülkaya, Erkekler B Kategorisinde Bülent Töret, Erkekler C kategorisinde ise Kubilay Sezer oldu.Gross ödüllerinde ise erkeklerde Hüseyin Demirağ kadınlarda ise Arzu Narin oldu.

2 gün süren heyecan dolu turnuvada FLO Mağazacılık Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Ziylan da yarışmacı olarak yer aldı ve ödül töreninde konuyla ilgili açıklamalarda bulundu. Ziylan, sadece faaliyet gösterdikleri sektörde değil FLO Mağazacılık olarak spora, kültür-sanata, eğitime destek verdiklerini belirterek; “spora ve sporun hayatımızdaki yerine çok önem veriyoruz. Bu yıl, Lumberjack sponsorluğunda ilkini düzenlediğimiz golf turnuvası ilerleyen dönemlerde de devam edecek ve keyifli turnuvalara imza atacağız.” dedi.

 

Bizi Takip Edin

0

© 2011 Powered By atokyayinlari.com