Zirve mücadelesine tam gaz devam eden Filenin Kuğuları, bu hafta deplasmanda Işıkkent’in konuğu oluyor.
1.Lige yükselme parolası, iddialı kadrosu ve muhteşem taraftarı ile ligin en iddialı takımlarından Seramiksan Spor, 12. hafta müsabakasında İzmir’de Işıkkent deplasmanına çıkmaya hazırlanırken, maçın hazırlıklarına da ara vermeden devam ediyor.
Takım kaptanı Gamze Ergin yaptığı açıklamada, İzmir’de taraftarlarından destek beklediklerini belirtirken, cumartesi günü oynanacak müsabakada kendilerini yalnız bırakmamalarını istedi.
Kulüp Başkanı N. Bülent Erkul “Takımın evinde gösterdiği üstün performansı bu hafta deplasmanda, Işıkkent karşısında da sergileyeceklerinden emin olduğunu belirtirken, taraftarları da İzmir’de oynanacak bu müsabakaya davet ediyoruz. ” Dedi.
Seramiksan Spor – Işıkkent müsabakası, 12 Aralık Cumartesi günü saat 18:30’da, İzmir Alsancak Atatürk Kapalı Spor Salonu’nda oynanacak
YORUMLAR
Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.