Buradasınız: Home » Voleybol » Erciyes Etabı’nda bronz madalya

Erciyes Etabı’nda bronz madalya

Erciyes Etabı’nda bronz madalya

2019 CEV Kar Voleybolu Avrupa Turu Erciyes Etabı, dün oynanan her iki kategoride oynanan yarı final, bronz madalya ve final karşılaşmalarıyla sona erdi.

Bayanlar kategorisinde dün  alınan sonuçlar şu şekilde:

Motrich-Volodarskaya-Syrtseva-Khakimzanova (Rusya) / Ferrazzo-Cervella-Parenzan-Tonon (İtalya): 2-1 (15-9, 7-15, 15-11)

Poszmikova-Jurenkova-Zyani Rusnakova (Slovakya) / Selin Yurtsever-Bahanur Gökalp-Merve Çelebi (Türkiye): 0-2 (9-15, 12-15) 

Yarı Finaller

Knoblochova-Zolnercikova-Lojkova (Çek Cum.) / Motrich-Volodarskaya-Syrtseva-Khakimzanova (Rusya):  0-2 (10 – 15, 10 – 15)

Lapteva-Pavlova- Novikova-Terenteva (Rusya) / Selin Yurtsever-Bahanur Gökalp-Merve Çelebi (Türkiye): 2-1 (12-15, 15-9, 15-10) 

Üçüncülük Maçı

Knoblochova-Zolnercikova-Lojkova (Çek Cum.) / Selin Yurtsever-Bahanur Gökalp-Merve Çelebi (Türkiye): 0-2 (10-15, 12-15) 

Final Maçı

Motrich-Volodarskaya-Syrtseva-Khakimzanova (Rusya) / Lapteva-Pavlova- Novikova-Terenteva (Rusya): 2-0 (15-12, 15-10)

Bu sonuçların ardından Motrich-Volodarskaya-Syrtseva-Khakimzanova‘dan oluşan Rusya takımı altın madalya, Lapteva-Pavlova- Novikova-Terenteva‘dan oluşan Rusya 2 takımı gümüş madalya, temsilcilerimiz Selin Yurtsever-Bahanur Gökalp-Merve Çelebi‘den oluşan Türkiye takımı ise bronz madalyanın sahibi oldu.

2019 CEV Kar Voleybolu Avrupa Turu Erciyes Etabı’nda bayanlar kategorisinde üçüncü gün alınan sonuçlara ulaşmak için tıklayınız.

Erkekler kategorisinde dün alınan sonuçlar şu şekilde: 

Necula-Farcas-Mehedinteanu (Romanya) / Shabalin-Polikarpov-Markov-Kayumov (Rusya): 0-2 (4-15, 10-15)

Daianov-Kramarenko-Myskiv (Rusya) / Dündar Yıldırım-Ersin Durgut-Ali Cebeci-Emirhan Ulutaş (Türkiye): 2-0 (15-9, 16-14) 

Yarı Finaller

Bobrikov-Mikhalev-Smorchkov (Rusya) / Shabalin-Polikarpov-Markov-Kayumov (Rusya): 0-2 (11-15, 11-15)

Rakusov-Bogatov-Kuzmin-Bakhnar (Rusya) / Daianov-Kramarenko-Myskiv (Rusya): 0-2 (15-17, 12-15) 

Üçüncülük Maçı

Bobrikov-Mikhalev-Smorchkov (Rusya) / Rakusov-Bogatov-Kuzmin-Bakhnar (Rusya): 0-2 (10-15, 16-18) 

Final Maçı

Shabalin-Polikarpov-Markov-Kayumov (Rusya) / Daianov-Kramarenko-Myskiv (Rusya): 0-2 (9-15, 8-15)

Bu sonuçların ardından Daianov-Kramarenko-Myskiv‘den oluşan Rusya 1 takımı altın madalya, Shabalin-Polikarpov-Markov-Kayumov‘dan oluşan Rusya 4 takımı gümüş madalya ve Rakusov-Bogatov-Kuzmin-Bakhnar‘dan oluşan Rusya 2 takımı ise bronz madalyanın sahibi oldu.

2019 CEV Kar Voleybolu Avrupa Turu Erciyes Etabı’nda erkekler kategorisinde üçüncü gün alınan sonuçlara ulaşmak için tıklayınız.

2019 CEV Kar Voleybolu Avrupa Turu Erciyes Etabı’nda madalya ve ödüller ise; final karşılaşmaların ardından düzenlenen törenle sahiplerini buldu.

Bayanlar kategorisinin şampiyonları Motrich-Volodarskaya-Syrtseva-Khakimzanova (Rusya) takımına madalyalarını; Erciyes A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Murat Cahid Cıngı, kupalarını; TVF Başkan Vekili Alper Sedat Aslandaş verdi.

Turnuvayı ikinci olarak tamamlayan Lapteva-Pavlova- Novikova-Terenteva (Rusya) takımına madalyalarını Kayseri Gençlik Spor ve İl Müdürü Murat Eskici, kupalarını ise Kayseri Vali Yardımcısı Ali Uslanmaz verdi.

© 2011 Powered By atokyayinlari.com