Buradasınız: Home » Kick Boks » Colosseum Turnuvası, Romanya’dan canlı yayınla FightBox HD’de

Colosseum Turnuvası, Romanya’dan canlı yayınla FightBox HD’de

Colosseum Turnuvası, Romanya’dan canlı yayınla FightBox HD’de

FightBox, Romanya’nın en büyük kickboks etkinliği olan Colosseum turnuvasını 14 Aralık Cuma günü 19.00’da ekranlara getiriyor. Romanya’nın Timisioara şehrinden canlı olarak izleyicileriyle buluşacak program, Colosseum Turnuvası tarihinin 10. etkinliği olacak.

Ana karşılaşmada Romanya’nın en büyük yıldızlarından biri olan Cristiana “Moğol” Stancu, WAKO Pro Dünya Şampiyonluğu için İtalya’dan -65 kiloda Cristina Caruso’ya karşı bir kez daha Colosseum Turnuvası’nda ringe çıkıyor. Stancu, Colosseum Turnuvası’ndaki tüm maçlarını kazandı ve Colosseum Turnuvası’0nda bu yılın başlarındaki -65 kg şampiyonluğu da dahil olmak üzere bütün kemerleri toplama alışkanlığını sürdürüyor. Caruso da, bundan yalnızca 3 ay önce Polonya’da DSF Dünya Şampiyonluğunu ele geçirdi. Şimdi WAKO Pro Dünya Şampiyonluğu unvanı için şampiyonlar karşı karşıya geliyor.

Gecenin diğer ana karşılaşmasında ise; son Colosseum organizasyonunda Daniel Ghita’ya karşı kaybeden tecrübeli dövüşçü Dzevad Poturak yeniden ringe çıkacak. Ghita ve kickboksun efsane ismi Ernesto Hoost, turnuvanın özel konukları olarak etkinlikte yer alacaklar. Gecenin tüm karşılaşmalarının listesi aşağıda yer almaktadır:

Ana Karşılaşma, -65 kg, WAKO Pro Dünya Unvan Karşılaşması

Cristina Caruso (İtalya) ile Cristiana Stancu (Romanya)

Diğer ana karşılaşma, +95 kg

Jordan Kalachnikoff (FR) ile Dzevad Poturak (BH)

-91 kg: Lucian Fule (RO) ile Sasa Marcov (RO)

-81 kg: Radu Medeleanu (RO) ile Caius Gazibara (RO)

-81 kg: Flavius Boiciuc (RO) ile Eduard Gafencu (RO)

-71 kg: Marian Dinu (RO) ile Haris Ferizovic (RO)

-86 kg: Robert Burtea (RO) ile Cosmin Ionescu (RO)

-71 kg: Tarkan Ismail (RO) ile Andrei Ostrovanu (RO)

-75 kg: Bogdan Shumarov (BG) ile Nino Pattvean (RO)

+95 kg: Costin Mincu (RO) ile Dumitru Topai (RO)

-70 kg: Marian Timofte (RO ile Adrian Baciu (RO)

Colosseum Turnuvası, birinci sınıf dövüşler çıkarabilen uluslararası yetenekteki en iyi yerel sporcuların katıldığı Romanya’nın en yeni kickboks ve MMA organizasyonudur. Bu etkinlikler serisinin yayın ortağı olan FightBox HD, dünya çapında 60’tan fazla ülkede gerçekleştirdiği canlı yayınlara ek olarak Colosseum Turnuvası yayınını da www.filmboxlive.comadresinden FilmBox Live abonelerine çevrimiçi olarak sunuyor.

 

© 2011 Powered By atokyayinlari.com