Buradasınız: Home » Voleybol » Axa Sigorta Kupa Voley 1.Etap eşleşmeleri belli oldu

Axa Sigorta Kupa Voley 1.Etap eşleşmeleri belli oldu

Axa Sigorta Kupa Voley 1.Etap eşleşmeleri belli oldu

2018-2019 Voleybol Sezonu Efeler Ligi’nde 1. Devre karşılaşmalarının sona ermesinin ardından, sıralamada 5 ile 12’nci sıra arasında yer alan sekiz takım, Ankara Volley Hotel toplantı salonunda gerçekleşen, “2018 -2019 Voleybol Sezonu AXA Sigorta Kupa Voley erkekler kategorisi” kura çekimi sonucunda eşleşti.

Kura çekimine; TVF Başkanı Mehmet Akif Üstündağ, Axa Sigorta CEO’su Yavuz Ölken, TVF Liglerden Sorumlu Asbaşkanı Ahmet Göksu, TVF Lig İşleri DanışmanıRecep Nurtanış, kulüp temsilcileri ve basın mensupları katıldı.

Kura çekimi öncesinde açılış konuşmasını yapan TVF Başkanı Mehmet Akif Üstündağ; “2018 – 2019 Voleybol Sezonu AXA Sigorta Kupa Voley erkekler kategorisi kura çekimine hepiniz hoş geldiniz. AXA Sigorta, Kupa Voley’in isim sponsoru olarak Türk voleyboluna değer kattı. Voleybola bu denli güzel bakış açısıyla yaklaşan, yatırım yapan, hizmet eden AXA Sigorta gibi sigorta öncüsü bir şirketin bizlerin yanında olmasından mutluluk duyuyoruz. AXA Sigorta CEO’su Yavuz Ölken, voleybol ailemizin içinden bir isim. Kendisiyle voleybol sahalarında karşılıklı olarak oynadık, kızı da voleybolcu, voleybolu seven ve voleybolun içinden gelen bir aile. AXA Sigorta ailesine ve CEO’su Sayın Yavuz Ölken’e sizlerin huzurunuzda bir kez daha teşekkürlerimi sunuyorum. Erkeklerde bu yıl 26.kez düzenlenecek Kupa Voley’de voleybol kalitesi yüksek, bol heyecanlı karşılaşmalar bizleri bekliyor. Kura çekiminin herkese hayırlı olmasını diliyor, tüm takımlarımıza başarılar diliyorum” dedi.

AXA Sigorta CEO’su Yavuz Ölken ise; “2018 – 2019 Voleybol Sezonu AXA Sigorta Kupa Voley erkekler kategorisi kura çekimine hepiniz hoş geldiniz. Hepimiz için yepyeni bir heyecan olacak. Bu güzel fırsatı bizleri sunduğu için TVF Başkanı Sayın Mehmet Akif Üstündağ’a teşekkürlerimi sunuyorum. Voleybol, Türk sporunun yükselen değeri, yükselen yıldızı… Türk voleybolunun değerini daha ileriye taşımak için böyle bir görevi üstlenmekten ötürü ekibim adına büyük mutluluk duyuyorum. Bugüne kadar göstermiş olduğunuz iş birliği ve bize verdiğiniz değer, aynı zamanda yol göstericiliğiniz için de teşekkür ediyoruz. Bu yıl, Kupa Voley karşılaşmalarını AXA Sigorta isim sponsorluğuyla izleyecek olmaktan çok mutlu ve gururluyuz. Sponsorluğumuzun uzun seneler sürmesini temenni ediyor, katılacak tüm takımlara başarılar diliyorum.” şeklinde konuştu. 

2018 – 2019 Voleybol Sezonu AXA Sigorta Kupa Voley erkekler kategorisi 1. etap eşleşmeleri şu şekilde:

İkbal Afyon Bld. Yüntaş – Ziraat Bankası
Jeopark Kula Bld. – Fenerbahçe
İstanbul BBSK – İnegöl Bld.
Tokat Bld. Plevne – Arhavi Bld.

2018 – 2019 Voleybol Sezonu AXA Sigorta Kupa Voley erkekler kategorisi 1. etabında ilk karşılaşmalar, 22-23 Aralık 2018, ikinci karşılaşmalar ise; 26-27 Aralık 2018tarihlerinde oynanacak.

 

Bizi Takip Edin

0

© 2011 Powered By atokyayinlari.com