DOLAR 32,5354
EURO 34,9680
ALTIN 2.437,13
BIST 10.471,32
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul 30°C
Açık
İstanbul
30°C
Açık
Çar 30°C
Per 30°C
Cum 28°C
Cts 28°C

Atıcılar Milli Mücadele kupası için yarıştı

Atıcılar Milli Mücadele kupası için yarıştı
27.09.2016
A+
A-

Türkiye Atıcılık ve Avcılık Federasyonu, 15 Temmuz’da yaşanan hain girişimin ardından hayatını kaybeden aziz şehitlerimizi ve gazilerimizi anmak için Milli Mücadele Kupası yarışması düzenledi.

Kupa müsabakalarına; hakemler, sporcular  ve antrenörler, Atıcılık ve Avcılık Federasyonu tarafından verilen şanlı bayrağımızın yer aldığı tişört ve şapkalar ile katıldı.

23-25 Eylül 2016 tarihlerin yapılan yarışmaların trap disiplini Bursa’da, skeet disiplini ise Mersin’de düzenlendi.

Trap disiplini büyük erkeklerde; Mehmet Kuşar birincilik, Tolga Tuncer ikincilik, Yavuz İlnam üçüncülük,  genç erkeklerde; Kaan Köse birincilik, Osman Can Karpuz ikincilik, Erhan Okçu üçüncülük, veteranlarda;  ibrahim Seremet birincilik, Nevzat Özbaylar ikincilik, İlker Ergülen üçüncülük, büyük bayanlarda; Dilara Kızılsu birincilik, Nihan Gürer ikincilik, Hikmet Gürbüz üçüncülük, genç bayanlarda ; Esra Oskay birincilik, Aslı Nur Baştürk ikincilik, İrem Doğançay üçüncülük kupası kazandı.

Skeet disiplini büyük erkeklerde; Onur Atak birincilik, Murat Uğur ikincilik, Mustafa Serhat Şahin üçüncülük, genç erkeklerde; Mustafa Üstündağ birincilik, Abdullah Üstündağ ikincilik, veteranlarda; Rasim Ener birincilik, Ajlan Akatlar ikincilik, Salim Canoğulları üçüncülük ve genç bayanlarda; İzel Aydın birincilik, Nur Banu Özpak ikincilik, Deniz Üstündağ üçüncülük kupasını hak eden sporcular oldu.

 

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.