Ataşehir gol oldu yağdı
İstanbul Süper Amatör Lig 3.Grupta lider Ata şehir Çamolukspor deplasmanda Yeşilova Esnafsporu 9-2 gibi farklı skorla mağlup ederek liderliğini sürdürdü.
Haber: Yılmaz Aktepe
Küçükçekmece Kemal Aktaş Sahasında Ligin 19.Haftasında Lider Ata şehir Çamolukspor deplasmanda Küçükçekmece temsilcisi Yeşilova Esnaf spor ile karşı karşıya geldi
Yeşilova Esnafa spor da ara transferde takımdan ayrılan 4 oyuncusundan sahaya çıkan ev sahibi karşılaşma boyunca rakibine göre etkisiz kaldı.
Misafir takım Ata şehir Çamolukspor ilk yarı Zekir 2,Emer 1 gol atarken ev sahibi takımda Semih tek gollü attı ve misafir takım Ata şehir Çamolukspor ilk yarıyı 3-1 önde kaptı.
İkinci yarıya da hızlı başlayan ve etkili olan misafir takım Ata şehir Çamolukspor da Zekir 2,Güner, Emre, Adem ve Emin le 6 gol bulurken ev sahibi takımın ikinci yarıda Onurla tek gol bularak misafir takım Ataşehir Çamolukspor karşılaşmayı 9-2 gibi farklı skorla kazanarak karşılamadan üç puanla ayrılırken 19.Haftada liderliğini sürdürerek en yakın takipçisine 4 puanla fark atarak şampiyonluğa emin adımlarla ilerliyor.