Buradasınız: Home » Futbol » Artvin Hopasporun yeni başkanı Murt Özçep oldu  

Artvin Hopasporun yeni başkanı Murt Özçep oldu  

Artvin Hopasporun yeni başkanı Murt Özçep oldu   

Artvin Hopaspor Başkanlığına getirilen Murat Özçep yaptığı açıklamada “Artvin Hopa spor büyük bir camiadır. Ben arkadaşlarımla yaptığımız istişareler sonunda elimizi taşın altına sokmaya karar verdim dedi.

 Haber: Hayati Akbaş

 Artvin Hopa sporun 2 dönem başkanlığını yapan Mubin Çakmak görevi bıraktığı Genel kurul toplantısında yaptığı konuşmada Artvin Hop sporun hiçbir zaman ortada kalmayacağına güveninin tam olduğunu ifade etmişti.

Başkan Mubin Çakmak A. Hopa sporun Türkiye 3 Lig kulüpleri içinde vergi ve SGK borcu olmayan tek kulüp olduğunu, kulübe kurumsal bir kimlik kazandırdıklarını ve 2019-2020 sezonunda da 2. Milyon TL gelir elde edeceklerini, ellerinde 9 futbolcu bulunmasının da kulüp için önemli bir artı olduğunu ifade ederek “yeni oluşacak yönetim profesyonelce ve akılcı bir anlayışla kulübümüzü yönetirse ciddi bir ekonomik sıkıntı ile de karşılaşmayacağının bilinmesini isterim.

Biz bugün başkanlığı Hopa’nın iç dinamiklerine devir ettik. Elbette desteğimiz devam edecek bu anlamda bende forma reklamı karşılığında kulübe 200 bin TL bir kaynak aktaracağımın sözünü veriyorum. Düzenlenecek geceler, bir takım görüşmelerle bu rakam artabilir ama Mubin Çakmak olarak 200 bin TL ben Hopa spora aktarımını sağlayacağım” demesi kongreye katılanlar tarafından ayakta alkışlanmıştı.

YÖNETİM KURULU İLK TOPLANTISINI YAPTI

Genel kurul toplantısında seçilen yeni yönetim kurulu ilk toplantısını da Kulüp merkezinde yaptı.

Genel Kurulda Murat Özçep, Muhammet Uzunkaya, Osman Küçükali, Kemal Makar, Cihangir Göktürk, Hakan Gül, Yaşar Kalkan, Serdar Özbayraktar, Erhan Güner, Osman Demircioğlu, Adnan Gümüşkaya, Bünyamin Merttürk, Cem Topaloğlu, İmdat Uçan, Savaş Gazioğlu, Ferdi Kotil, Yüksel Ustabaş ve Yaşar Akbıyık’tan oluşan yeni yönetim kurulu ilk toplantısında Başkanlığa Murat Özçep’ in getirilmesine karar verildi.

Yönetim kurulu toplantılarının devam ettiğini ve teknik kadro, transfer komitesi, alt yapı konularında da görevlendirmelerde bulunmaya devam ediliyor

Artvin Hopaspor Başkanlığına getirilen Murat Özçep yaptığı açıklamada “Artvin Hopa spor büyük bir camiadır. Bizim İlçemiz küçük ama adımız büyüktür ve Hopa spor ismi bugün Ülkemizin her köşesinde tanınan ve ismi ülke sınırları dışına taşan bir markadır. Ben arkadaşlarımla yaptığımız istişareler sonunda elimizi taşın altına sokmaya karar verdim.

Bu kulüpte çok önemli değerlerimiz, tecrübe kazanmış yönetici arkadaşlarımız var. Hepsiyle istişarede bulunduk.. Kaymakamımızla, Belediye Başkanımızla, TSO Başkanımızla, kurumsal firma yöneticilerimizle görüşmeler yaptık. Amacımız sorunsuz bir 2019-2000 futbol sezonuna başlamak ve yolumuza devam etmektir. Sürrece destek olan ve olacak herkese Teşekkür ediyorum.

Bu arada geçmiş dönem başkanımız Sayın Mubin Çakmak’a da Artvin Hopa sporumuza verdiği maddi ve manevi destekler için teşekkür ediyorum. Gecesini gündüzüne katarak Kulübün başarısı için İstanbul-Hopa arasında hiç bir beklentisi olmadan koşturmasına yakinen şahit olan biri olarak Mubin Başkan A. Hopa spor tarihine geçmiştir. Yaşamında ve işlerinde başarılar diliyorum. A. Hopa spora 2019-2000 sezonunda vereceğim dediği destek için de camia adına ayrıca teşekkür ediyorum” dedi.

 

Bizi Takip Edin

0

© 2011 Powered By atokyayinlari.com