İstanbul 34°C
Açık
İstanbul
34°C
Açık
Çar
34°C
Per
33°C
Cum
33°C
Cts
32°C
Ortak çalışma kampı için Arnavutluk’ta bulunan Olimpik kadın Milli takımımız son antrenmanını bugün yaptı.
Tiflis ve Antalya Grand Slam müsabakalarına hazırlık amacıyla Arnavutluk’ta gerçekleşen ortak çalışma kampına katılan Olimpik Kadın Milli takımımız son antrenmanını bugün tamamladı. İki hafta süren ve onbeş ülke judocularının yer aldığı çalışma programında, randori ve teknik hareketler ağırlıklı antrenmanlar yapıldı.
Arnavutluk’tan yarın yurda dönecek kadın Milli takım kadromuzda yer alan judocularımızın bir bölümü Grand Slam için Gürcistan’ın Tiflis kentine geçiş yaparken, bir bölümü nisan ayının başında Antalya’da yapılacak Grand Slam hazırlıklarına katılmak üzere bu kentimize gidecek.