İstanbul 34°C
Açık
İstanbul
34°C
Açık
Çar
34°C
Per
33°C
Cum
33°C
Cts
32°C
Türkiye Güreş Federasyonu Başkanı Musa Aydın, Gebze İlçe Spor müdürü Gökhan Yavaşer’le birlikte Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker’i makamında ziyaret etti.
Türk güreşine yaptığı katkılardan dolayı Gebze belediye başkanı Adnan Köşker’e teşekkür eden başkan Aydın 2018 yılı faaliyet takviminde yer alan, şampiyonlar turnuvasının Gebze ilçemizde yapılması konusunda da başkan Köşker’le istişarede bulundular. Oldukça samimi bir ortamda gerçekleşen görüşmede Gebze Belediye başkanı Adnan Köşker son yıllarda Türk Güreşinin ciddi bir ivme kazandığını belirterek Başkan Aydın ve ekibini kutladı. Görüşmenin ardından 2018 Zafer Turnuvası müsabakalarının Gebze ilçesinde yapılması konusunda mütabakata varıldı.