İstanbul 33°C
Az Bulutlu
İstanbul
33°C
Az Bulutlu
Sal
34°C
Çar
34°C
Per
33°C
Cum
33°C
14 yıldır Sefa köy Kartal spor kalesini koruyan Özgüç Çiçek Sefaköy Kartalspor ’dan ayrıldığını ve gelecek teklifleri değerlendireceğini açıkladı.
Haber: Yılmaz Aktepe
Başarıl Kaleci Sefa köy Kartal sporda şampiyonluk ve başarılar, sevinçler yaşayan tecrübeli file bekçisi Özgüç Çiçek, 2003 yılında beri Sefaköy Kartalspor forması giydiği 14 yıldır onurumla koruduğum Sefa köy Kartal spor takımından ayrılmış bulunduğunu açıkladı.
İstanbul 1.Amatör Lig takımlarından SefaköyKartalspor kalesini 2003 yılından beri koruyan genç kaleci Özgüç Çiçek 1991 doğumlu başarılı kaleci tekliflere açık olduğumu ve hedefi şampiyonluk olan bir takımda forma giymek istediğini ifade etti.