Sezon başından beri oynadığı maçlarda başarılarıyla farkını ortaya koyan Genç Kuğular, final maçında karşılaştığı Manisa Büyükşehir Belediye Spor’u 3-1 mağlup ederek Manisa İl Şampiyonu oldu.Manisa Genç Kızlar İl Birinciliği müsabakalarında Genç Kuğular 19 Ocak Salı günü Manisa Çok Amaçlı Kapalı Spor Salonu’nda final maçında karşılaştığı Manisa Büyükşehir Belediye Spor karşısında 3-1 galip gelerek şampiyon oldu.
Seramiksan Spor Kulübü, alt yapı takımlarının başarılarına bir yenisini daha ekledi. Taraftarın coşkuyla kesintisiz destek verdiği karşılaşmada Kuğular, setlerde 13-25, 25-18, 20-25, 14-25’lik skorlarla rakibi karşısında üstünlük sağladı.Maç sonrası açıklama yapan kulüp başkanı N. Bülent Erkul, “Genç Kuğular sezon başından beri başarılı bir performans sergiledi. Manisa İl Şampiyonu olan Genç Kuğular ile gurur duyuyoruz. Amacımız alt yapı takımlarında başarılara devam etmek. Her zaman yanımızda olan taraftarımıza çok teşekkür ediyoruz. Başarılarıyla göz dolduran teknik ekip ve oyuncuları kutluyoruz.” dedi.
YORUMLAR
Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.