Buradasınız: Home » Tenis » 8. Business Tennis Cup‘ta gruplar belli oldu 

8. Business Tennis Cup‘ta gruplar belli oldu 

8. Business Tennis Cup‘ta gruplar belli oldu 

QNB Finansbank, Amerikan Hastanesi, Mövenpick Hotel Istanbul, Bizimdukkanda.com ve Ulus Tenis Akademisi sponsorluğunda ve ekonomiye yön veren şirketlerin de katılımıyla bu yıl 8. kez gerçekleşen Business Tennis Cup’ta gruplar belli oldu.

Business Tennis Cup’ta bu yıl mücadele eden takımlar şöyle; Kpmg Turkey, Mapfre Sigorta, Amerikan Hastanesi, QNB Finansbank, Odeabank, Türk Ekonomi Bankası, Akbank, Unilever, Eczacıbaşı, Mercedes, Arçelik, Kibar Holding, Mövenpick Hotel Istanbul, Vodafone ve Agency Look.

Business Tennis Cup, sağlıklı bir rekabet sağlayan tenis sporu aracılığı ile şirketlerin kendi ekipleri içerisinde takım ruhunu geliştirmesine, güçlendirmesine olanak sağlarken, şirketler arası iletişim kurma imkanını da destekliyor.

Türkiye’nin önde gelen özel şirketlerinin çalışanlarının mücadele ettiği turnuva, milli tenisçimiz Arda Saran’ın kurucusu olduğu EveryThink Sports & Entertainment tarafından organize ediliyor. Turnuvanın maçlarını ise Merkez Hakem Komitesi tarafından atanan hakemler yönetiyor.

 

Bizi Takip Edin

0

© 2011 Powered By atokyayinlari.com