Buradasınız: Home » Karate » 2. Etap Karate Turnuvası’nda heyecan devam ediyor  

2. Etap Karate Turnuvası’nda heyecan devam ediyor  

2. Etap Karate Turnuvası’nda heyecan devam ediyor   

Karate 34 tarafından 2019-2020 Sezonunda ‘Temiz Çevre Hareketi’ temasıyla hayata geçirilen karate turnuvasının ikinci etabı 2-3 Kasım tarihlerinde 81 kulüp ve 1081 sporcunun katılımıyla Bağcılar Olimpik Spor Salonu’nda başladı.

Türkiye Karate Federasyonu Başkanı Esat Delihasan, Karate 34 ekibini kutluyorum, tüm camiamız Türk Karatesini belli noktaya getirdiler. Bizler arkadaşlarımızla daha güzel işlere imza atmak için var gücümüzle çalışıyoruz, inanın Türk sporcusunun başaramayacağı hiçbir şey yoktur, görüyorsunuz genç arkadaşlarımız kıyasıya mücadele ediyorlar bu da bizim doğru yolda olduğumuzu gösteriyor. İstanbul il tertip komitesine sizlerin aracılığı ile teşekkür ediyorum. Biz bu bayrağı aldık tüm ekibimizle çok güzel işlere imza atacağız dedi.

 Organizasyona ilişkin olarak İstanbul İl Tertip Komitesi üyesi ve İl Hakem Kurulu Başkanı Hüseyin Akdemir:  ‘Karate34 bugüne kadar yaptığı başta lig müsabaka organizasyonları olmak üzere, eğitim ve gelişim seminerleri ve sosyal projeleri ile spor camiasında adından sıkça söz edilir duruma gelmiştir. Karate34 camiamızda bugün marka haline gelmiştir. Sporcularımızın ulusal ve uluslararası alanda yükselen başarı grafiğine önemli katkılar sağlayan organizasyonlarımıza, her geçen gün takdir ve teveccühün arttığını görmekteyiz. Bu noktada organizasyonlarımızı uluslararası alana da taşıyarak hizmetlerimize devam etmeyi amaçlıyoruz. Büyük emek ve gayretle çalıştığımız bu faaliyetlerimizin duyurulması noktasında bizlere destek olan değerli basınımıza şükranlarımızı sunuyoruz.’ dedi.

 

Bizi Takip Edin

0

© 2011 Powered By atokyayinlari.com