Yıldızlar masa tenisi maçlarına yoğun katılım
![Yıldızlar masa tenisi maçlarına yoğun katılım](https://spormeydani.org/wp-content/uploads/2016/03/GSM_8278-scaled-700x420.jpg)
Milli Eğitim İl Müdürlüğü ile Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü’nün ortaklaşa düzenlediği “Okullararası Masa Tenisi Yıldızlar İl Birinciliği”sona erdi.
Adana Gençlik Hizmetleri ve Spor Şube Müdürü Halit Yılmazel,Asım Savaş Spor Salonunda üç gün süren masa tenisi müsabakalarına 30 okuldan toplam 240 kız ve erkek sporcunun katıldığını, turnuva sonucunda kızlarda birinciliği Sarıçam Ömer Kanaatbilen, ikinciliği Kozan Şehit Cengiz Eroğlu, üçüncülüğü Çukurova Şehit Muhammet Ali Demir, dördüncülüğü ise ise Kozan İsmet İnönü Ortaokulu’nun kazandığını, söyledi.
Yılmazel, erkeklerde ise birinciliği Sarıçam Evliya Çelebi , ikinciliği Seyhan Taşkent ,üçüncülüğü,Feke Lütfiye Ayşe Baytok , dördüncülüğü ise Kozan İsmet İnönü Ortaokulu’nun elde ettiğini söyledi.