Yıldızlar madalyalarına kavuştu
![Yıldızlar madalyalarına kavuştu](https://spormeydani.org/wp-content/uploads/2016/02/IMG_0535-scaled-700x420.jpg)
Bakırköy ilçesi okullar arası sportif müsabakalar kapsamında organize edilen yıldı kız-yıldız erkek voleybol müsabakaları oynanan final müsabakası ile sona erdi. Madalyalarına kavuşmanın heyecanını yaşayan sporcular yaklaşık iki ay kıyasıya mücadele ettiler. Dereceye giren okullara madalyaları Bakırköy kaymakamı Adem Öztürk, gençlik hizmetleri ve spor ilçe müdürü Metin Albayrak, millî eğitim şube müdürleri Metin Akçay, Hüseyin Taşpınar, ilçe tertip komitesi ve okul müdürlerinin elinden aldılar.
Yıldız kızlarda emlak kredi bankası ortaokulu birinci, cumhuriyet ortaokulu ikinci Aybars ak ortaokulu ve gazi ortaokulu üçüncü oldular.
Yıldız erkeklerde dadyan ortaokulu birinci, Ataköy Atatürk ortaokulu ikinci, Aybars ak ortaokulu ve şehit pilot Muzaffer Erdönmez üçüncü oldular.