Sezon başından beri oynadığı tüm maçlarda galibiyetleriyle farkını ortaya koyan Yıldız Kuğular, bu hafta karşılaştığı Ata Spor’u eleyerek grup birincisi oldu.
Seramiksan Spor’un alt yapı takımlarının başarılarına bir yenisi daha eklendi. Her zaman yükselme parolasıyla yolundan şaşmayan Yıldız Kuğular, Manisa İl birinciliği kapsamında karşılaştığı dört rakibini mağlup ederek grup birincisi oldu.
Manisa İl Birinciliği kapsamında grup eleme maçlarında en son Ata Spor ile karşılaşan kuğularımız rakibi karşısında 3-0 galip gelerek hedefine ulaştı. Sporcu aileleri ve spor severlerin ilgiyle izlediği karşılaşmada setler; 25-16, 25-14, 25-7’lik skorlarla sonuçlanırken kuğularımız grup birincisi olmayı başardı.
Alt yapısında yetiştirdiği başarılı voleybolcularla farkını ortaya koyan Seramiksan Spor kulüp başkanı N.Bülent Erkul, “Yıldız kuğular yine şaşırtmadı. Spor severlerin desteğiyle çok iyi maçlar çıkaran Yıldız Kuğular’a ve teknik ekibe çok teşekkür ediyoruz.” dedi.
YORUMLAR
Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.