Yeşilova Esnafspor Nevşehir’de
![Yeşilova Esnafspor Nevşehir’de](https://spormeydani.org/wp-content/uploads/2016/08/14064264-1-700x420.jpg)
İstanbul Süper Amatör Lig takımlarından Küçükçekmece Yeşilova Esnafspor ikinci etap kamp çalışmaları için Nevşehir’in Avanos ilçesine gitti.
Haber: Yılmaz Aktepe
18 Ağustos perşembe akşamı kendi tesilerinde son çalışmasını yapan Yeşil-Beyazlılar yeşilova Kemal Aktaş tesislerinden Avanos’a hareket edenYeşilova Esnafspor kafilesini Kulüp Başkanı Ahmet Ulaş ve Başkan Vekili Salih Yetik’in kafie başkanlığında Teknik heyte yeni sezon hazırlıklarını İkinci etap çalışmaları için ise 13 gün süre ile Nevşehir’de bir çalışma yapacaklar.
25 Kişilik kamp kadrosu
25 Kişilik kamp kadrosu şöyle,Teknik Direkörler Eren Ak,Yılmaz Akı,Yusfuf Yıldız,Bora Çolak,Doğukan Nizamlı,Batuhan Çakmak,Berkay Vatansever,Mehmet Tezavacı,Mustfa Çelik,Semih Şen,Gökhan Namlı,Yağız Küçük,Aykut Gezer,Atakan Yalova,Oğuzhan Kazanasmaz,Murat Cem Gönüllü,Muhammet Emin Terzioğlu,Kaan Mert Karali,Sercan Basut,Orkun Erşen,Doğukan Babayiğit,Adil Göktaş,Kemal Demirtürk,Yunus Emre Bilici, Tayfun Yücel ve Erman İçim Nevşehir’in Avanos kadrosuna katılan isimler.