Wushu’nun “Altın Sporcusu” Erçin Şirin

Yalovalı sporcu Erçin Şirin, hedeflerini açıklarken Dünya Şampiyonu olmak istiyorum. Bunun için çok çalışıyorum. Her gün antremanlarımı eksiksiz yapmaya çalışıyorum. Ülkeme mutlaka Dünya Şampiyonluğunu getireceğim dedi.

Yalovalı sporcu Erçin Şirin 90 kiloda tüm maçlarını kazanarak 2013 yılında altın madalyayı kazandı ve Türkiye Şampiyonu oldu. Büyük bir başarıya imza atan Yalovalı sporcu Erçin Şirin, gözünü 7-12 Mayıs 2014’te Romanya’da yapılan Avrupa Şampiyonası’na odaklandı çok çalıştı ve bu çalışmalarının sonunda  altın madalyayı kazandı. Başarılı sporcumuz önümüzdeki günlerde İstanbul Büyükşehir Belediye Sporun sporcusu  olmaya hazırlanıyor.

Erçin hedeflerini açıklarken Dünya Şampiyonu olmak istiyorum. Bunun için çok çalışıyorum. Her gün antremanlarımı eksiksiz yapmaya çalışıyorum. Ülkeme mutlaka Dünya Şampiyonluğunu getireceğim. Yeter ki  imkan versinler, ben ve beni gibi bu sporu yapan kardeşlerime imkan tanınsın. Sizlerin aracılığı ile işadamlarımızdan sponsorluk bekliyorum. Alttan gelen çok yetenekli kardeşlerimiz var. Whuşu sporu belki pek tanınmıyor, fakat uzak doğunun en gözde spor branşı dedi.

SANYO DIGITAL CAMERA