Ufukspor’da transfer harekatı tam gaz sürüyor!

1.Amatör Ligin yeni takımlarından olan Küçükçekmece Yeni Ufuk spor sezon öncesinde hazırlıklara başlamadan önce iç transferde 11, dış transferde 9 futbolcu olmak üzere toplam 20 futbolcuyla anlaştı.

Haber: Yılmaz Aktepe

Teknik direktör olarak en son Hasköyspor’u çalıştıran Anıl Yılmaz ile anlaşan Yeşil -Kırmızılar iç transfer çalışmaları kapsamında Oğuz Kara, Ufuk Kuru, Osman Nuri Kulaber, Umut Aydın, Abdullah Dalkılıç, Hakan Dark, Alper Akyol, Enes Kalenderi, Soner Babuç, Hacı Arif Evmez ve Ahmet Mert Akdeniz

Dış transferde 9 imza

Teknik Direktör -Anıl Yılmaz( Hasköyspor),Barış Keserci-Küçükköyspor, Gökhan Öztürk-Kartal Bulvarspor, Sezer Zengingil-Bakırköyspor, Berkan Parlak-Esenyurt Ünyespor,Hasan Baytar-Fatih 1453 spor,Fatih Tutar-Beyoğlu Yeniçarşıspor,Oğuzcan Yiğit-Beyoğluspor, Ömer Kazan-Beyoğluspor , Aytaç  Şahinkaya-Küçükköyspor yeni sezon kadrosunda görmek istediği futbolcularla resmi anlaşma sağladı.

Şampiyon olacağız

İmza Töreninden sonra Küçükçekmce Amatör Spor Kulüpleri Destekleme Derneğinin Başkanı Seymen Gençtürk ve Genel Sekreter Recep Kelment’inde katıldığı toplu yemekte bir konuşma yapan Küçükçekmce Yeni Ufukspor Kulüp Başkanı Recep Müftüoğlu, Yeni sezonda savaşan bir takım kurduklarını belirten Müftüoğlu; “Tecrübeli, savaşan seyir zevki yüksek olan bir takım kurduk. İnşallah gruptan şampiyon olarak Süper Amatör Lige çıkarız. Çıkacağımıza inanıyorum. Yönetim kurulu olarak eksik gördüğümüz bölgelere transferlere ettik. Yeni transferlerin de takıma katılmalarıyla daha güçlü bir takım olacaklarını söyledi. Müftüoğlu, “Süper Amatör Lig hedefimize inşallah ulaşacağız” dedi.