U-16 Yeşilova Esnafspor Şampiyon
![U-16 Yeşilova Esnafspor Şampiyon](https://spormeydani.org/wp-content/uploads/2016/03/21646546-1-700x420.jpg)
İstanbul U-16 Ligi 7. Grupta mücadelesini tamamlayan Yeşilova Esnafspor, rakiplerinin önünde ligi lider bitirerek şampiyon oldu.
Haber: Yılmaz Aktepe
İstanbul U-16 Ligi 7. Grupta mücadele eden Küçükçekmece temsilcisi Yeşilova Esnafspor, alt yapıda ki şampiyonluklarına bir yenisini daha ekledi. Hüseyin Balaban yönetiminde ki U-16 Takımı son maçından da galibiyet ile ayrılarak grubunu şampiyon olarak tamamladı.
Her yıl alt yapılarda büyük başarılara imza atan Küçükçekmece temsilcisi, U-16 Takımında 7.Grupta şampiyon oldu.
Yeşilova Esnafspor U-16 Takımının başında ki isim Hüseyin Balaban yaptığı açıklamada, “Güzel bir sezon geçirdik ve hedefimize ulaştık. Gerçekleştirdiğimiz her hedef sonrasında takım olarak kendimize yeni hedefler koyuyoruz dedi.