Türkiye Şampiyonası Çorum’da yapılacak
![Türkiye Şampiyonası Çorum’da yapılacak](https://spormeydani.org/wp-content/uploads/2016/01/IMG_3543-1-700x420.jpg)
Adana Burç Okulları Beden Eğitimi Öğretmeni Erhan Gürgiç, 19-21 Şubat tarihleri arasında Çorum’da gerçekleştirilecek Türkiye Şampiyonası’na iyi hazırlandıklarını söyledi.
Gürgiç, 12-14 Ocak tarihleri arasında Osmaniye’de gerçekleştirilen “Okullararası Masa Tenisi Türkiye Grup Şampiyonası”nda güçlü rakiplerini yenerek erkeklerde birinci, kızlarda ise ikinci olarak Çorum’da yapılacak Türkiye Şampiyonası’na katılmaya hak kazandıklarını açıkladı.
Türkiye şampiyonasında Adana’yı temsil edecekleri için ayrı bir heyecan yaşadıklarını, grup müsabakasında gösterdikleri başarıyı finallerde de göstereceklerine inandığını ifade eden Gürgiç, konuşmasında şunlara yer verdi:
“Kız ve erkeklerde önce Adana’da şampiyon olduk. Ardından Osmaniye’de Türkiye Grup Şampiyonası’nda da aynı başarıyı gösterdik. Şimdi tüm hedefimiz Çorum’da yapılacak Türkiye Şampiyonası’nda da kupayı müzemize taşımaktır. Sporcularıma güveniyorum. Sistemli ve düzenli çalışmanın meyvesini aldık. Çorum’da kıyafetimiz, davranışımız ve başarımızla kentimizi en iyi şekilde temsil edeceğiz. Bize inanan ve güvenen okul yöneticileri ile velilere layık olacağız. Başarıda bizleri desteğini esirgemeyen Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Abdulkadir Ataşbak ile Okul Sporları Koordinatörü Nida Kaya ve diğer görevlilere teşekkür ederiz.”