İstanbul 33°C
Açık
İstanbul
33°C
Açık
Cum
33°C
Cts
32°C
Paz
32°C
Pts
31°C
Türkiye Atıcılık ve Avcılık Federasyonu’nun 2016 yılı faaliyet programında yer alan Trap Federasyon Kupası Bursa’da başladı.
Mart ayında Mersin’de oynanan grup müsabakalarının ardından derece yapan sporcular Bursa Büyükşehir Belediyesi Olimpik Trap-Skeet Atış Poligonu’nda kupa için mücadele ediyor.
Kupa müsabakalarına, Büyük erkeklerde 127, genç erkeklerde 26, büyük bayanlarda 7 ve genç bayanlarda 6 sporcu katılıyor. Bayanlar kategorisinde kupa ve madalyalar 75 atışın ardından sahibi bulurken, erkekler de ise toplam da 125 atış yapılacak.
Nilüfer ilçesinde bulunan poligona Bursalı sporseverler 17 Nisan Pazar günü sabah 9’dan itibaren gelerek izleyebilir.