Şampiyonlar Giresun’da
![Şampiyonlar Giresun’da](https://spormeydani.org/wp-content/uploads/2016/03/1-4-2-700x420.jpg)
Artvin İl Özel İdare Spor U 17 Takımı Artvin şampiyonluğu sonrası Türkiye
Şampiyonası için Giresun’a gitti.
Haber: Hayati Akbaş
Artvin Gençler U 17 Ligin de Artvin’ de yenilgisiz şampiyon olan Artvin İl Özel İdare Spor Giresun’da. İl Özel İdare Spor futbolcuları, Samsun, Amasya, Trabzon, Erzincan, Gümüşhane takımlarıyla oynayacakları Türkiye Şampiyonası öncesinde Artvin Amatör Sporları Federasyon Başkanı Sadettin Dağ, Artvin Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Bahattin Yetim, Artvin İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Orhan Yazıcı, Artvin İl Özel İdare Spor Kulüp Başkanı Yusuf Suat Sevinç, Başkan Yardımcıları Ömer İlker Alkan, Yaşar Yıldırım ve Serdal Şentürk tarafından yolcu edildiler.
Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Bahattin Yetim; ”Artvin İl Özel İdare Spor futbolcularına daha önce yaptığınız gibi yine aynı yer aynı sahada yani Giresun’da son 4 takım arasına kalıp bizleri onurlandırdınız. Yine aynı şekilde Artvin’imizi en iyi şekilde temsil edeceğinizi düşünüyorum. Buna yürekten inanıyorum. Siz Artvinli gençlersiniz başarıyı isterseniz yaparsınız buna kimsenin şüphesi yok ‘’dedi.
Türkiye Şampiyonası önce Artvin Amatör Sporları Federasyon Başkanı Sadettin Dağ; “Artvin de bir ilklere imza atan Ahmet Külük ve Temel Öztürk hocamızın başarılı sporcuları bu senede aynı başarıları elde edip Artvin’i en iyi şekilde temsil edeceğinizi düşünüyorum ve buna inanıyorum” şeklinde konuştu.
Artvin İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Orhan Yazıcı, “Bibak Kavşağı’nda sporcularla bir araya gelerek onlara şunu unutmayın ki biz kurum takımı olarak sonuna kadar yanınızdayım ve Artvin de şampiyon oldunuz bu yüzden Artık hedefimiz daha büyük olmalı Giresun da şampiyon olmanızı canı gönülden istiyorum ve bunu başaracağınıza inanıyorum” dedi.