Regnum’da yılın ilk bahar turnuvası

Avrupa’nın gece aydınlatmalı ilk ve tek golf sahasına sahip oteli Regnum Carya Golf & Spa Resort Hotel, yılın ilk bahar turnuvasına ev sahipliği yapmaya hazırlanıyor.

Saygın golf yayınları tarafından dünyanın en iyi 100 golf kulübü arasında gösterilen ve bünyesindeki 18 delikli sahası ile golf tutkunlarına günün her saati doyasıya golf oynama olanağı tanıyan Carya Golf Kulüp’de golf tutkunları bahar turnuvasında bir araya geliyor.

Regnum Carya Golf & Spa Resort Hotel Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ali Şafak Öztürk, 20-22 Şubat tarihleri arasında düzenlenecek turnuvaya tüm golf severleri davet etti. Golf sporunun ülkemizde yaygınlaşması için çok sayıda etkinliğe imza attıklarını bildiren Öztürk, düzenledikleri bahar turnuvasının da Belek’in golf potansiyeline dikkati çekmek için büyük katkı sağlayacağını bildirdi.

Turnuvada ilk günün Carya Golf Club’da başlayacağını ifade eden Öztürk, “İkinci turnuva günü ise National Golf Club’da yapılacak. Carya Golf Club’da düzenlenecek final gününde ise barbekü partisi ve ödül töreniyle turnuvamız sona erecek” dedi.

Golf turnuvasında her günün birinci, ikinci ve üçüncüsü belirlenecek. Final gününde ise her kategorinin üç gün toplam skor birincisi seçilecek. Turnuvada sporcular Full Playing Handicap ve Stableford oynayacak. Katılımcı sayısına göre belirlenecek kategorilerden oluşacak turnuva boyunca her iki sahada erkekler standart Sarı Tee’lerden, kadınlar ise Kırmızı Tee’lerden oynayacak.