İstanbul 34°C
Parçalı Bulutlu
İstanbul
34°C
Parçalı Bulutlu
Çar
34°C
Per
33°C
Cum
33°C
Cts
31°C
2020 CEV 18 Yaş Altı Erkekler Avrupa Şampiyonası Finalleri’nde mücadele edecek U18 Erkek Milli Takımımızın grup aşamasındaki rakipleri belli oldu.
Avrupa Voleybol Konfederasyonu (CEV)’nun Lüksemburg’ta bulunan merkez binasında gerçekleşen kura çekiminde Millilerimiz, 1. Grup’ta İtalya (ev sahibi), Belçika, Bulgaristan, Slovakya ve Finlandiya ile eşleşti. 2. Grup’ta ise, Çek Cumhuriyeti, Rusya, Fransa, Almanya, Belarus ve Polonya yer aldı.
05-13 Eylül 2020 tarihlerinde İtalya’nın ev sahipliğinde düzenlenecek organizasyonda; U18 Erkek Milli Takımımız, grup karşılaşmalarını İtalya’nın Marsicovetere şehrinde oynayacak.