İstanbul 34°C
Açık
İstanbul
34°C
Açık
Per
33°C
Cum
33°C
Cts
32°C
Paz
32°C
Kadınlar Basketbol Bölgesel Ligi´nde mücadele eden Bursa Büyükşehir Belediyespor Kulübü Kadın Basketbol takımının Eleme Grubu´ndaki rakipleri belli oldu.
Normal sezonu KBBL A Grubu´nda ikinci sırada tamamlayan ve eleme grubunda mücadele etmeye hak kazanan Büyükşehir’in Perileri, Abdi İpekçi Spor Salonu´nda çekilen kuranın ardından F Grubu´nda yer alarak Giresun Üniversitesi, Alanya Belediye, DSO Denizli Basketbol, Arge Basketbol ve Akdeniz Üniversitesi takımlarıyla eşleşti.
Bu etabı da geçerek play-off etabında yer almak isteyen yeşil-beyazlılar F grubunda ilk maçına 19 Mart Pazar günü kendi evinde Arge Basketbol ile karşılaşacak.