Minikler Fetih Kupası başladı
Küçükçekmece Belediyesi ve Küçükçekmece Amatör Spor Kulüpleri Destekleme Derneği iş birliği ile düzenlenen Mini Minikler Fetih Kupası Futbol turnuvası 1.Grupta oynan maçlarla başladı.
Haber: Yılmaz Aktepe
Tevfik Bey Yaşar İnan Spor Tesislerinde başlayan Mini Minikler Fetih Kupası Futbol turnuvasında 2007 – 2008 doğumlu lisanslı oyuncuları kapsayan turnuvada 4 grupta 19 Takım mücadele veriyor.
1.Grupta oynan 10 Maçta 1 maç golsüz sona ererken toplam 9 maçta toplam 36 gol atıldı. Küçükçekmece İdmanyurdu spor oynadığı 4 maçın hepsini kazanarak grup şampiyonu olarak adını finale yazdıran ilk takım oldu.
Mini Minikler Fetih Kupası Futbol turnuvası 2,3 ve 4.Grup maçları 4,5 ve 6 Haziran tarihilerinde saat:10.00 ile 18.00 arası Tevfik Bey Yaşar İnan Spor Tesislerinde oynanacak maçlar ile devam edecektir.
1.Grupta Alınan sonuçlar
İstanbul Balkanspor- Bezirganbahçespor :2-0
Sefaköyspor-K.Çekmece İdmanyurduspor:0-11
Söğütlüçeşme Birlikspor-Sefaköyspor:1-0
K.Çekmece İdmanyurduspor- İstanbul Balkanspor:4-1
Bezirganbahçespor- K.Çekmece İdmanyurduspor:2-3
İstanbul Balkanspor- Söğütlüçeşme Birlikspor:1-0
Sefaköyspor- İstanbul Balkanspor:0-5
Söğütlüçeşme Birlikspor – Bezirganbahçespor:0-0
K.Çekmece İdmanyurduspor- Söğütlüçeşme Birlikspor:0-3
Bezirganbahçespor- Sefaköyspor:2-1
2.GRUP 4 HAZİRAN PAZARTESİ
10.00-Küçükçekmecespor-Kosova Güçspor
10.45-Söğütlüçeşmespor-İFAspor
11.30-Atakent Gelişimspor-Söğütlüçeşmespor
12.15- İFAspor- Küçükçekmecespor
13.00- Kosova Güçspor- İFAspor
13.45- Küçükçekmecespor- Atakent Gelişimspor
14.30- Söğütlüçeşmespor- Küçükçekmecespor
15.15- Atakent Gelişimspor- Kosova Güçspor
16.00- İFAspor- Atakent Gelişimspor
16.45- Kosova Güçspor- Söğütlüçeşmespor
3.GRUP 5 HAZİRAN SALI
10.00-Atakent 2015 Spor-Yeşilova Esnafspor
10.45-İstanbul Sinopspor-İstanbul Trabzonspor
11.30-Filizspor- İstanbul Trabzonspor
12.45- İstanbul Sinopspor- Atakent 2015 Spor
13.00- Yeşilova Esnafspor- İstanbul Sinopspor
13.45- Atakent 2015 Spor- Filizspor
14.30-İstanbul Trabzonspor- Atakent 2015 Spor
15.15- Filizspor- Yeşilova Esnafspor
16.00– İstanbul Sinopspor- Filizspor
16.45-İstanbul Trabzonspor- Yeşilova Esnafspor
4.GRUP 6 HAZİRAN ÇARŞAMBA
12.00-Kanarya spor-Cennet Barbaros spor
12.45-Sultanmurat spor-Halkalı Taştepespor
13.30- Cennet Barbaros spor- Sultanmurat spor
14.15- Halkalı Taştepespor- Kanarya spor
15.00- Kanarya spor- Sultanmurat spor
15.45- Halkalı Taştepespor- Cennet Barbaros spor-