Medyada Küçükçekmece konuşuluyor
![Medyada Küçükçekmece konuşuluyor](https://spormeydani.org/wp-content/uploads/2017/10/KÜÇÜKÇEKMECE-700x420.jpg)
İstanbul Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Müdürlüğü tarafından düzenlenen geleneksel 35. İstanbul Büyükşehir Belediyesi Birimleri ve İlçe Belediyeler arası futbol turnuvasına Küçükçekmece Belediyesi ikinci maçında Medya AŞ takımını 9-0 yenerek yoluna kayıpsız olarak devam ediyor.
Haber: Yılmaz Aktepe
İBB Çırpıcı Sosyal Tesisleri devameden İstanbul Büyükşehir Belediyesinin organize ettiği 35.futbol turnuvasının ilk maçında hale İşler Müdürlüğünü 7-0 mağlup eden Küçükçekmece Belediyesi ikinci maçında da güzel futbol yanı sıra bir birinden güzel atılan gollerle Medya AŞ takımını 9-0 mağlup ederek sahadan mutlu ayrılan taraf Küçükçekmece Belediye futbol takımı oldu.
Küçükçekmece Belediye Futbol takım üçüncü maçını 11 Ekim Çarşamba günü Saat:15.00 de Otobüs A.Ş takımı ile karşı karşıya gelecek.
11 EKİM ÇARŞAMBA 3.GRUP PROGRAMI
13.45-Medya A.Ş-Esenyurt Belediyesi
15.00 -Küçükçekmece Belediyesi -Otobüs A.Ş
16.15-Coğrafi Bilgi Sistemler Müd.-İhale İşleri Müd.