İkinci yarıda muhteşem performanslarıyla galibiyet serilerine devam eden Kuğular, evinde ağırladığı Balıkesir Büyükşehir Belediye Spor karşısında 3-2 galip geldi.
1. Lige yükselme parolasıyla hareket eden ikinci yarıya muhteşem başlayan Seramiksan Spor, evinde ağırladığı Balıkesir Büyükşehir Belediye Spor’u mağlup ederek liderliğini korudu
Maçın başından sonuna kadar mücadeleyi bırakmayan Kuğularımız 2-0 mağlup durumdayken taraftarının da desteğiyle karşılaşmayı 3-2’lik galibiyetle sonuçlandırdı. Taraftarın coşkuyla destek verdiği karşılaşmada setler: 22-25, 23-25, 25-11, 25-11, 15-6’lık skorlarla tamamlandı.
Maç sonrası açıklama yapan kulüp başkanı N. Bülent Erkul , “Çok sıkıntılı geçen bir haftanın sonunda elde edilen bu galibiyette özellikle büyük özveride bulunan oyuncularımızı ve teknik kadromuzu gönülden kutluyorum. Kuğularımız bu maçı kazanmayı fazlası ile hak etti. Ayrıca maçın başından sonuna kadar takımlarına inanan ve centilmence destekleyen taraftarlarımıza da çok teşekkür ediyorum.” dedi.
YORUMLAR
Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.