DOLAR 32,8461
EURO 35,6762
ALTIN 2.558,67
BIST 10.991,57
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul 31°C
Az Bulutlu
İstanbul
31°C
Az Bulutlu
Per 27°C
Cum 28°C
Cts 31°C
Paz 32°C

Küçükçekmece Belediyesi Voleybol’da İstanbul 3’üncüsü

Küçükçekmece Belediyesi Voleybol’da İstanbul 3’üncüsü
03.11.2016
A+
A-

Voleybol’da 3.üncü olan Küçükçekmece Belediyesi Voleybol Takımı Bayrampaşa İstanbul Büyükşehir Belediye Stadı’nda kupa ve madalyalarını düzenlen törenle aldılar.

Haber: Yılmaz Aktepe

İstanbul Büyükşehir Belediyesi’ne bağlı birimlerin ve ilçe belediyelerinin katılımıyla gerçekleştirilen futbol, voleybol, yüzme, masa tenisi ve Dragon Bot yarışları iki ay süren eğlenceli, mücadeleler sonunda dereceye girenler kupa ve madalyalarını düzenlen törenle aldılar.

Bayrampaşa İstanbul Büyükşehir Belediye Stadı’nda oynanan final mücadelesi öncesi Türk futbolunun yıldızları Şöhretler Maçı’nda sahaya indi. İBB Destek Hizmetleri Daire Başkanı Osman Savaş, İBB Gençlik ve Spor Müdürü Ayhan Kep, Spor AŞ Genel Müdürü İsmail Özbayraktar, Mezarlıklar Daire Başkanı Adem Avcı gibi isimlerin de yer aldığı Şöhretler Maçı’nda, Ümit Karan, Rüştü Reçber, Tugay Kerimoğlu, Kerem İnan, Mustafa Kocabey, Pascal Nouma, Cihan Haspolatlı, Volkan Arslan, Fazlı Ulusal, Altan Aksoy, Faruk Atalay, Orkun Uşakoğlu, Metin Uzun gibi Türk futbolunun efsane isimleri sahaya indi.

Derceye giren Sporcular ve Takımlar şöyle

Voleybol

1.İtfaye Daire Bşk.

2.İETT

3.Küçükçekmece Belediyesi

Futbol (Kırmızı Grup)

  1. Mezarlıklar Daire Başkanlığı

2-.Spor AŞ

  1. Güvenlik Müdürlüğü

Futbol (Beyaz Grup)

1.Destek Hizmetleri Daire Bşk.

2.İnsan Kaynakları Müdürlüğü

  1. Avrupa Yakası Park ve Bahçeler Müdürlüğü

Futbol (Veteranlar)

1-.Destek Hizmetleri Daire Bşk.

2.İspark

  1. Spor AŞ

Masa Tenisi

1.Ercan Özek (İSKİ)

2.Ahmet Kılıç(İGDAŞ)

3.Adem Yazıcı(İtafye Daire Bşk)

Yüzme

1.Nurettin Ünal(İtafye Daire Bşk)

2.A.Melihşah Akbulut(Ağaç AŞ)

3.Kerem Arda (Spor AŞ)

Dragon Bot

1.İtafye Daire Bşk

2.Spor AŞ

3.Zabıta Daire Bşk

 

 

 

 

 

 

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.