Kadınlar Euroleague Final Four heyecanı başlıyor
Fenerbahçe Spor Kulübü’nün ev sahipliğinde düzenlenen, Akasya’nın da sponsorları arasında bulunduğu, Kadınlar Euroleague Final Four, 15 ve 17 Nisan tarihlerinde Fenerbahçe Ülker Sports Arena’da yapılacak karşılaşmalar ile Kadınlar Euroleague 2015-2016 sezonu şampiyonunu belirleyecek.
Kadınlar Euroleague Final Four’da Fenerbahçe’nin yanı sıra iki Rus ekibi Nadejda Orenburg ve Ekaterinburg ile Çek Cumhuriyeti’nden USK Prag mücadele edecek. 15 Nisan’da oynanacak yarı finallerde Fenerbahçe, saat 20.00’de Nadejda Orenburg takımı ile USK Prag ise Ekaterinburg ile saat 17.00’de karşı karşıya gelecek.
Yarı finalde mağlup olan takımlar arasında yapılacak üçüncülük maçı 17 Nisan’da oynayacak. Üçüncülük maçının ardından aynı gün yarı finallerin galipleri, Şampiyonluk Kupası’nı kazanmak için sahaya çıkacak.
Akasya FIBA Kadınlar Euroleague’de üst üste 5.kez Final Four’a yükselme başarısı gösteren Fenerbahçe Kadın Basketbol Takımı’na Şampiyonluk yolunda başarılar diler.