İkitellispor ilk yarıyı bitirdi
İstanbul U-15 /A Gençler ligi 9.Grupta Küçükçekmece temsilcisi İkitellispor ligin 10.Haftasında deplasmanda Altınovaspor’u 5-3 mağlup ederek ilk yarıyı lider olarak kapattı.
Haber: Yılmaz Aktepe
Geçen yıl Türkiye 4.üncüsü olan ve aynı zamanda şampiyonu olan İkitellispor U -15 Genç takımı 2016-2017 Futbol sezonunda üstün bir performans göstererek adım adım şampiyonluğa koşuyor.
9.Grupta yer alan İkitellispor ligin 10.Haftasında deplasmanda Altınovaspor ile karşı karşıya geldi.Her iki takımda sahaya üç puan parolası ile sahaya çıktılar. Karşılaşmanın başından sonuna kadar zevkli ve çekişmeli geçen maçın sonunda misafir takım İkitellispor karşılşamayı 5-3 kazanarak üç puanı alan takım oldu.
Küçükçekmece temsilcisi İkitellispor deplasmanda aldığı bu önemli galibiyetle hiç puan kayıpı vermeden puanını 30 çıkartarak en yakın takipcisi 21 punalı İstanbul Esenler Tokatspor arasındaki 9 puan farkını koruyarak şampiyonluğa adım adım koşaraken ilk yarıyıda lider olarak kapattı.