Gülüşün yeter
![Gülüşün yeter](https://spormeydani.org/wp-content/uploads/2015/10/IMG_2615-700x420.jpg)
Daha önce Van’ın Erciş ilçesindeki Reşit Çelik Ortaokulu’na spor malzemeleri gönderen Altınordu, .bu kez Ağrı-Eleşkirt’teki Yığınlar İlk Öğretim Okulu’na spor malzemesi yardımınca bulundu.
Çocuklara sporu sevdirmek ve her gün daha fazla sayıda çocuğa spor yaptırmayı temel misyon olarak belirleyen Altınordu, yardıma ihtiyacı olan okullara belirli bir program dahilinde malzeme yardımında bulunmaya devam ediyor. Daha önce Van’ın Erciş ilçesindeki Reşit Çelik Ortaokulu’na spor malzemeleri gönderen Altınordu, .bu kez Ağrı-Eleşkirt’teki Yığınlar İlk Öğretim Okulu’na spor malzemesi yardımınca bulundu. A Takım kalecisi Ramazan Evren Üstündağ’ın kız kardeşi Selen Üstündağ’ın öğretmen olarak görev yaptığı okula, İzmir’den bere, atkı, eldiven ve futbol topları gönderildi. Kırmızı-lacivert renkli spor malzemelerine kavuşan öğrenciler, mutluluğunu öğretmenleri Selen Hanım ile paylaşırken, kızlı-erkekli gruplar halinde futbol oynamanın keyfini yaşadılar. Fotoğrafların Altınordu Kulübü’ne gönderilmesinden sonra çocukların yüzlerindeki gülümsemeden etkilenen yetkililer, daha fazla sayıda futbol topu göndermeye karar verdiler.