Gültepe Özgençlikspor, Başkan Karadenizi ziyaret etti
![Gültepe Özgençlikspor, Başkan Karadenizi ziyaret etti](https://spormeydani.org/wp-content/uploads/2016/04/15-1-700x420.jpg)
Küçükçekmece İlçesinin güzide kulüplerinden olan Gültepe Özgençlikspor kulüp başkanı Kemal Aliş,ve yönetimi Küçükçekmece Belediye Başkanı Temel Karadenizi makamında ziyaret etti.
Haber: Yılmaz Aktepe
Gültepe Özgençlikspor kulübü kulüp Başkanı Kemal Aliş İstanbul Amatör ligleriden 7 kategoride120 lisanslı futbolcusu temsil Eden kulübümüzün sportif faaliyetleri sürdüren kulübümüz gönüllü ve özverili çalışmalarımız ve de belediyemizin desteği ile faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz dedi.
Gültepe mahalle muhatarı Ümmügül Aliş, Kulüp Başkanı Kemal Aliş, Kulüp Başkan Yardımcısı Kamil Yılmaz, Genel Sekreteri Şenol Çetin, Genel Kaptan Ercan Dede yönetiminde gelen Gültepe Özgençlikspor kulübü ziyaretlerinin amaçı Gültepe Özgençlikspor kulübümüze kazandırdığı yeni kulüp binası ve kulüp faaliyetlerindeki katkıları için teşekkür ettik ettiler.
Küçükçekmece Belediye Başkanı Temel Karadeniz’de ,yeni kulüp binası ve lokalinin kahvehane görüntüsünden arınmış, daha çok sporcuların ve kulüp üyelerinin boş zamanlarını değerlendirdikleri, kitap okuyabilecekleri, sosyal ve kültürel faaliyet ve etkinliklerin yapıldığı bir mekan olarak kullanılmasını dilediğinde bulundu.