Gültepe Özgençlik gençleri beş yedi
İstanbul U-16 /A Gençler Ligi 5.Haftasında 11.Grupta şampiyonluk adayı takımlardan Haznedarspor, deplasmanda karşılaştığı Gültepe Özgençlikspor’u 5-0 mağlup ederek sahadan 3 puanla ayrıldı.
Haber: Yılmaz Aktepe
Yeşilova Kemal Aktaş sahasında oynanan maçı Fırat Alper, Muhammet Oğulcan Malkoç ve Muharrem Mert Karakaş hakem triosu yönettiler. Zirve yarışında sürpriz bir sonuç almak istemeyen Gültepe Özgençlikspor mutlak galibiyet için çıktı.
Misafir takım karşılaşmanın her iki devresinde de üstün oynayan ve rakip kalede net gol pozisyonları bulan taraf konuk Haznedarspor oldu.Gültepe Özgençlikspor takımı kontra ataklarla rakip kalede tehlike yaratmak istediyse de misafir takım Haznedarspor Yusuf (3),Sidar (2) attığı gollerle karşılaşmadan 5-0 galip ayrıldı.