Filenin kuğuları rakip tanımıyor
![Filenin kuğuları rakip tanımıyor](https://spormeydani.org/wp-content/uploads/2015/10/1445238113_Arma_Ya__am_Gen__lik_Seramiksan___1_-700x420.jpg)
Seramiksan Spor Bayan Voleybol Takım, deplasmanda Arma Yaşam Gençlik’i 3-0 mağlup ederken, bu sezonki üçünü maçından da galibiyetle ayrılarak puanını dokuza yükseltti.
Bu sezon kurduğu güçlü kadroyla Türkiye Voleybol 2. Ligi Bayanlar A Grubu’nun iddialı ekiplerinden olan Seramiksan Spor, Arma Yaşam Gençlik karşısında sezonun üçüncü galibiyetini alarak puanını dokuza yükseltti.
Maçın başından sonuna kadar üstün bir oyun sergileyen Kuğular, setlerde 25-16,25-11, 24-26’lık skorlarla rakibi karşısında üstünlük sağlayarak haftayı 3 puan ile kapatırken, puanını dokuza çıkardı.
Maç sonrası açıklama yapan Asbaşkan Burak Ersoy, Arma Yaşam Gençlik karşısında alınan sonuçla ilgili, takımın yakaladığı galibiyet serisinin önemine değinirken, bu seriyi sürdüreceklerine inandıklarını belirtti, teknik ekip ve oyuncuları kutladı.
Filenin Kuğuları, önümüzdeki hafta, 24 Ekim’de kendi evinde Maltepe Yalı Spor ile karşılaşacak.