Faruk Avcı, teklifleri değerlendiriyorum
![Faruk Avcı, teklifleri değerlendiriyorum](https://spormeydani.org/wp-content/uploads/2018/10/Faruk-Avcı-teklifleri-değerlendiriyorum...-700x420.jpg)
Küçükçekmece ilçesinin genç teknik adamlarından geçtiğimiz yıl İFA Spor’un U 13 takımını İstanbul Şampiyonu yapan ve iki hafta önce Kırmızı-yeşil kulüple yolları ayıran Faruk Avcı, henüz hiçbir takımla anlaşmadığını söyledi.
Haber: Yılmaz Aktepe
Altyapıdan yetişip uzun yıllar İFA Spor’da futbol oynayan, ardından Fenerbahçe’ye transfer olup A takıma kadar yükselme başarısı gösterin ve 16 yıl çeşitli Profesyonel kulüplerde forma giyme başarısı gösteren Faruk Avcı, geçtiğimiz yıl aktif futbol hayatına son verdikten sonra yetiştiği kulüpte yeni yetenekler kazandırmak amacı ile İFA Spor futbol Okulu ve U 13 takımını başına teknik adam olarak görev aldı.
2017-2018 Futbol sezonunda U 13 takımını İstanbul Şampiyonu yapan Faruk Avcı, İki hafta önce yetiştiğim ve futbol hayatımda benim için ayrı bir yeri olan hatta ikinci evim olarak baktığı İFA Spor kulübü benim için ayrı bir yere sahiptir kimse benim kadar İFA Spor kulübünü düşünemez ama ne hikmetse mevcut yönetim ile görüş ayrılığı yönünde ters düştük ve ikinci evim olan İFA Spor kulübü ile ayrılmak zorunda bırakıldım.
Genç teknik adam İFA Spor kulübünden ayrıldıktan sonra teklifler aldım almaya da devam ediyorum gelen teklifleri çok iyi değerlendirerek kararımı 1-2 hafta içinde vereceğini ifade etti.
Şuan benim hocam İstanbul Sefaköy Trabzon Spor da antronörlük yapıyo