UA-80077055-1
DOLAR 8,8817
EURO 10,3822
ALTIN 495,51
BIST 1.382
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul 23°C
Sağanak Yağışlı
İstanbul
23°C
Sağanak Yağışlı
Çar 22°C
Per 22°C
Cum 21°C
Cts 19°C

Balkan Kürek Şampiyonası Başlıyor

Balkan Kürek Şampiyonası Başlıyor
08.09.2021
11.279
A+
A-

11-12 Eylül 2021 tarihlerinde Kuzey Makedonya’nın Struga şehrinde yapılacak olan Balkan Kürek Şampiyonası’na katılacak olan milli takım sporcularımız açıklandı.

 

JWA4- (Genç Kızlar Dört Tek)

Irmak Fertuğ – Ülkü Özen – Ruken Ülgey – Aslıhan Naran Akkay

JMB1x (Yıldız Erkekler Tek Çifte)

Yusuf Ziya Ateş

JMB2x (Yıldız Erkekler İki Çifte)

Kerem Akkiriş – Halil Kaan Köroğlu

JMA4- (Genç Erkekler Dört Tek)

Ali Ardıl İlgün – Kaan Yılmaz Aydın – Serkan Erkal – Enver Erman

JWA4x (Genç Kızlar Dört Çifte)

Deniznur Serra Baykara – Ayşe Cemre Can – Ruken Ülgey – Aleyna Tülin Telli

JMA2- (Genç Erkekler İki Tek)

Altar Karabudak – Fatih Mehmet Avcı

JMA1x (Genç Erkekler Tek Çifte)

Eren Efe Kara

JMA2x (Genç Erkekler İki Çifte)

Serkan Erkal – Enver Erman

JWB1x (Yıldız Kızlar Tek Çifte)

Eda Erkan

JWB2x (Yıldız Kızlar İki Çifte)

Damla Sungunapa – Derensu Kutluata

JMB8+ (Yıldız Erkekler Sekiz Tek Dümencili)

Aytimur Selçuk – Enes Biber – Yasin Şen – Eren Akbaş – Mehmet Emin Sarıoğlu – Eren Kırcı – Alper Şevket Eren – Mert Can Çayır – Ege Büyükçetin (d)

JMB4- (Yıldız Erkekler Dört Tek)

Yasin Şen – Eren Akbaş – Ali Asaf Çifci – Ensar Efe Din

JWB4x (Yıldız Kızlar Dört Çifte)

Damla Sungunapa – Eda Erkan – Ayşe Baydar – Derensu Kutluata

JWA8+ (Genç Kızlar Sekiz Tek Dümencili)

Irmak Fertuğ – Ülkü Özen – Selin Ege Akgül – Simla Suay Alıncı – Ayşe Cemre Can – Merve Yeşilmen – Deniznur Serra Baykara – Aleyna Tülin Telli – Tuana Fatma Yıldız (d)

JMB2- (Yıldız Erkekler İki Tek)

Mert Can Çayır – Alper Şevket Eren

JMA4x (Genç Erkekler Dört Çifte)

Emirhan Balıkçı – Mahmut Tiryaki – Mehmet Giray Kuşkuş – Ahmet Ali Kabadayı

JWA2- (Yıldız Kızlar İki Tek)

Ruken Ülgey – Aslıhan Naran Akkay

JWA1x (Genç Kızlar Tek Çifte)

Deniznur Serra Baykara

JMB4x (Yıldız Erkekler Dört Çifte)

Giray Yazçayır – Yusuf Ziya Ateş – Kerem Akkiriş – Halil Kaan Köroğlu

JWA2x (Genç Kızlar İki Çifte)

Damla Sungunapa – Ayşe Cemre Can

JMA8+ (Genç Erkekler Sekiz Tek Dümencili)

Ali Ardıl İlgün – Kaan Yılmaz Aydın – Serkan Erkal – Enver Erman – Fatih Mehmet Avcı – Altar Karabudak – Cevdet Ege Mutlu – Eren Efe Kara – Ege Büyükçetin (d)

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.